В Укренерго розповіли, що через наслідки обстрілу дією захисту відключена їхня магістральна повітряна лінія в західному регіоні. Людей закликали економити світло, адже подекуди діють обмеження, пише 24 Канал.

Дивіться також Ворог атакував Львівщину "Кинджалами" і крилатими ракетами: зайнялися критичні об'єкти

Де ворог пошкодив енергооб'єкти

Сьогодні вночі (27 квітня – 24 Канал) росіяни завдали нового ракетного удару по об'єктах енергетичної інфраструктури. Постраждали об'єкти енергосистеми в Івано-Франківській, Львівській та Дніпропетровській областях. Через наслідки відключена дією захисту магістральна повітряна лінія "Укренерго" в західному регіоні,
– заявили в Укренерго.

Там пояснили, що тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Енергетики повідомили, що обмеження продовжують діяти на Харківщині. Окрім того, цілодобово обмежили споживання світла для промисловості у Кривому Розі.

У Міненерго уточнили, що вороги атакували об'єкти енергетичної інфраструктури у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській областях.

"Є пошкодження на об'єктах генерації електроенергії. На одному з об'єктів поранено начальника зміни – енергетик зазнав контузії", – пояснили в міністерстві.

Там додали, що окупанти атакували об'єкт газової інфраструктури на Заході.

В Укренерго пояснили, що споживання відчутно зменшилось, проте дефіцит зберігається в окремі години. Людей закликають економити електрику.

Росія атакувала енергетичні об'єкти: коротко

  • Росія вночі проти 27 квітня атакувала Україну 34 ракетами. Наші військові збили 21 ракету. Зокрема, мовиться про 6 крилатих ракет Х-101/Х-555, 8 керованих авіаційних ракет Х-59/Х-69, 1 крилату ракету "Іскандер-К", 6 крилатих ракет "Калібр".
  • Відомо, що росіяни на Дніпропетровщині атакували енергетичні об'єкти у Дніпровському та Криворізькому районах, на Львівщині – два об'єкти критичної енергетичної інфраструктури у Стрийському та Червоноградському районах, на Прикарпатті вороги вдарили також по об'єкту критичної інфраструктури.
  • У ДТЕК розповіли, що окупанти атакували чотири теплових електростанції. Там серйозно пошкоджене обладнання підприємств. Зокрема, вранці енергетики намагались ліквідовувати наслідки атаки.