Російський міністр закордонних справ Лавров стверджує, що повідомлень багато й на них усіх "не вистарчає фантазії" реагувати.

Читайте також Найімовірніше, на полях "нормандії", – дипломат про зустріч Зеленського і Путіна

Що стосується висловлювань президента Зеленського – багато було висловлювань щодо цих зустрічей. І говорив керівник його офісу та радник і сам президент Зеленський,
– сказав дипломат.

Росія торгується про теми зустрічі

Дмитро Кулеба заявив, що Росія торгується щодо питання Криму в порядку денному можливої зустрічі президентів Володимира Зеленського та Путіна. За його словами, тема окупації півострова обов'язково порушуватиметься.

Гарна новина: вони вже торгуються. Якщо починалося спочатку з боку Москви, що незрозуміло, про що говорити, категорично не збігаються порядки денні та бачення цієї зустрічі, тепер вже йдеться про її порядок денний,
– сказав глава МЗС.

Дмитро Кулеба наголосив: "Кримською платформою Україна показала, що півострів ніколи не забудуть, і це не та тема, щодо якої можливі компроміси".

Україна готова до зустрічі глав держав

Питання у тому, як це буде публічно висвітлюватися. Насправді зустріч з Путіним – це те, до чого ми готові, а вони постійно шукають привід, як з цього зіскочити, і ось фундаментальна різниця між нами,
– продовжив міністр.

"Україна закликає Росію погодитися на зустріч президентів і провести відверту розмову про те, яким чином ми будемо припиняти російську агресію проти нашої держави та деокуповувати наші території", – додав глава МЗС.

Зеленський пропонував зустрітися на Донбасі

  • Глава нашої держави запропонував Путіну зустрітися у будь-якій точці Донбасу. Пізніше президент України заявив, що йому не важливо, де саме пройдуть перемовини.
  • Керівник Кремля відповів, що готовий у коли-небудь прийняти українського лідера у Москві. Згодом стало відомо, що поспілкуватися глави держав можуть на нейтральній території.
  • Згодом Володимир Зеленський доручив Андрію Єрмаку зайнятись питанням організації зустрічі. Водночас у Росії повідомили, що не готові обговорювати питання війни на Донбасі.