Війська відведуть. Про це заявив посол Росії в Ірландії Юрій Філатов в ефірі телеканалу RTE.

До теми Збрехали про відведення, – у США кажуть, що агресор стягнув під Україну ще 7 тисяч військ

Я можу сказати, що, можливо, протягом трьох – чотирьох тижнів конфігурація сил у західному регіоні Росії повернеться до свого нормального стандартного положення,
– переконує Філатов.

Він додав, що Росія проводить планові навчання з білоруськими військовими, які закінчаться до 20 лютого. Дипломат запевняє, що й ці сили відведуть. За його словами, всі зможуть переконатись в цьому наступного тижня.

Чи справді Росія відводить війська

Зранку 15 лютого Росія заявила, що завершила низку навчань. Відтак держава-агресор запевнила, що частина військ повернеться на місця постійної дислокації.

У США та НАТО не побачили ознак деескалації. Президент США Джо Байден заявив у зверненні, що біля України досі перебувають 150 тисяч ворожих військ. У Білому домі заявили, що Росія збрехала про відведення військ. Кажуть, що у регіоні навпаки помітили збільшення кількості військових.

Згодом Росія показала відео, на якому нібито справді забирає танки з-під кордонів України. Однак президент Володимир Зеленський теж вважає, що радіти поки зарано. Він наголосив: хоч ситуація перебуває під контролем, вагомих змін не видно.

До теми – Війни не сталося, але рано святкувати | Про новини: