Борис Пісторіус розповів, що наразі військово-промисловий комплекс Росії вже працює на заповнення складів.

Дивіться також Нарощують оборону: до чого вже зараз готуються росіяни в Криму

Що каже Німеччина про вироблення зброї Росією

Зі збільшенням витрат на озброєння та порядком військової економіки значна частина або частина того, що виробляється, більше не йде на фронт, а потрапляє на склади,
– сказав німецький міністр.

Він також застеріг щодо подальших амбіцій диктатора Владіміра Путіна.

"Тепер ви можете бути наївними й сказати, що він робить це лише з обережності. Як скептична людина, я б сказав у цьому випадку, що він робить це тому, що в нього є плани або можуть бути", – пояснив Борис Пісторіус.

Німеччина попереджала про загрозу

  • Глава Міноборони Німеччини ще взимку 2024 року заявив, що Росія може напасти на країну НАТО. Борис Пісторіус довіряє експертам, які кажуть про ймовірну війну протягом найближчих кількох років.
  • Німецькі експерти переконані, що Кремль може напасти на одну з держав Альянсу орієнтовно через 5 – 8 років.
  • Згодом німецька преса назвала два основні сценарії перебігу подій. У першому випадку Кремль може напасти на Альянс через Швецію, атакувавши острів Готланд. У другому – через країни Балтії (Литву, Латвію та Естонію).
  • Вже весною 2024 року президент Польщі Анджей Дуда заявив, що він бачив звіт німецьких експертів, згідно з яким, можливо, на межі 2026 – 2027 років Путін, перевівши свою економіку на військові рейки, матиме такий військовий потенціал та буде здатен атакувати НАТО. Дуда запевнив, що Альянс має два – три роки.