Про це повідомив представник прес-центру Міністерства оборони України Максим Праута з посиланням на дані розвідки під час брифінгу.

Читайте також: "Хильнули зайвого": як російські бойовики влаштовують провокації для своїх пропагандистів

Розвідка повідомляє, командування проросійських бойовиків методами у своєму стилі вирішило підвищити рівень бойової готовності та морально-психологічного стану військових.

З початку січня 2019 року до підрозділів, які перебувають на передових позиціях, з території РФ завезено значні запаси медикаментів психотропного типу. Вживання зазначених препаратів впливає на нервову систему людини, збільшує витривалість при надмірних фізичних навантаженнях та пригнічує відчуття страху,
– зазначив Праута.

Він також додав, що для уникнення витоку інформації про використання психотропних речовин поширюється інформація про застосування нібито спеціальних вітамінних комплексів для профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань.

Читайте також: Справжнє обличчя "кривавих карателів": як окупанти на Донбасі обстрілювали невинних людей

За інформацією розвідки, частину так званих медикаментів отримує лише особовий склад передових підрозділів. Це "допомагає" деяким російським військовослужбовцям відмовлятись від чергової ротації і залишатися на передовій понад встановлений термін.