Однак у результаті цього протистояння найбільших втрат зазнає Росія, пише оглядач The Jerusalem Post Херб Кейнон.

Читайте також: Туреччина зазнала найбільших втрат за час введення військ у Сирію

Росія направила свої війська в Сирію у 2015 році, щоб підтримати Башара Асада, і останнім часом їй вдавалося досягати своїх цілей в регіоні та вміло маніпулювати сторонами конфлікту, визначаючи долю Сирії на період після завершення громадянської війни, зазначається у статті.

Однак останнє, що потрібне Путіну, – це масштабна участь у конфлікті Ізраїлю. Це може загрожувати всьому, чого Росія сподівалася домогтися щодо Сирії,
– прогнозує блогер.

Лише від рішень Росії залежить те, чи буде Ізраїль втягнутий у велику війну на півночі, тому Єрусалим сподівається, що після суботніх подій Москва все ж зрозуміє, що їй потрібно робити більше для стримування іранців, зауважує журналіст.

"Тільки Росія в змозі змістити іранський вектор з нинішньої траєкторії і запобігти тотальній війні. Її власні інтереси в Сирії вказують на те, що вона повинна до цього прагнути", – пояснює Кейнон.

Читайте також: У Сирії побільшало вбитих найманців російського "Вагнера"

Нагадаємо, 10 лютого сирійські сили протиповітряної оборони підбили ізраїльський винищувач F-16 під час удару ізраїльських військово-повітряних сил. У відповідь ізраїльські сили знищили іранський пункт керування безпілотниками, які порушили повітряний простір Ізраїлю.

Напередодні, на східному боці річки Євфрат міжнародна коаліція на чолі зі США у рамках контрнаступальної операції знешкодила два підрозділи російської приватної кампанії "Вагнера".

Що таке компанія ПВК "Вагнер"? Приватна військова компанія "Вагнера" – російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на стороні Росії. Бійці компанії неодноразово нагороджувались державними нагородами за особистими неопублікованими наказами президента Росії.