Найімовірніше, росіяни бояться, що поки у їхній голові дозріють "грандіозні плани", ЗСУ вже деокупують область, пише 24 Канал. Проте своїй аудиторії, яка звикла до пропаганди їм наразі щось потрібно брехати.

Читайте також У мережі поширили відео з прапором України на Великому Потьомкінському: що кажуть у ЗСУ

Що відомо про брехню Кремля

Перший заступник керівника адміністрації президента Сєргєй Кирієнко поїхав на тимчасово окуповану частину Херсонщини та почав виступати для пропагандистських роликів.

Він апелював до своєї псевдорелігійності та заявив, що зустрівся з Сальдо, якого росіяни вважають так званим "виконуючим обов'язки глави" регіону, а в Україні судитимуть.

Головною темою стало "будівництво нового міста", яке необхідне для розвитку області… Робити треба "на віки", щоб було таке місто, де хочеться жити, місця тут дивовижні та природа дивовижна,
– заявив путінський посіпака Кирієнко.

За його даними, це питання нібито потрібно вирішувати "прискорено" та "без суєти".

Політик путінського режиму заявив: "Зараз будівельники та архітектори готуються до початку будівельних робіт – раніше регіон відвідав віцепрем'єр Марат Хуснуллін, який залучив проєктні організації для формування генерального плану".

Проте це порожні слова, адже ввесь світ знає, що росіяни не здатні створювати – вони тільки руйнують. Так, вороги стерли з лиця землі щонайменше Волноваху, Бахмут, Маріуполь та інші містечка й села в Україні.

Що раніше окупанти брехали про Херсонщину

  • Варто пригадати, що пропагандисти не раз говорили, що вони "прийшли назавжди". Та звісно ж це цинічна та цілком вигадана брехня. Ще 11 листопада ЗСУ звільнили Херсон – єдиний обласний центр, який окупанти захопили після 24 лютого 2022 року.
  • Ще у день звільнення Херсона Міністерство оборони України та Дмитро Кулеба потролили кремлівську пропаганду. Зокрема, міністр закордонних справ України заявив, що незалежно від того, що скаже чи зробить Росія, Україна переможе.
  • У нашому Міноборони тоді потролили Путіна та його посіпак, опублікувавши відео, яке висміює нікчемність ворожої пропаганди: "Коли Росія каже, що вони "тут назавжди", будьте певні, що "тут" може бути лише місцем їхньої загибелі".