Таку думку 24 Каналу вислови радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, зауваживши, що, ймовірно, ворог перекидає техніку до Харківської області. Однак була зафіксована невелика кількість танків, що не допоможе окупантам змінити хід подій на лінії фронту.

Дивіться також Українська "бавовна" б'є дуже ювелірно, – Забавін розповів деталі прильоту у Маріуполі

Куди окупанти почали тягнути техніку

За словами Андрющенка, частину вантажівок вдалось провести до виїзду аж з Таганрогу, тобто по території Росії, Ростовська область. Такі дії ворога, ймовірно, пов'язані з наступом на Харківську область, де бере участь угруповання "Сєвєр".

Ми бачимо кількість їхніх втрат і того, що їм не вистачає ресурсів для виконання завдань, які вони перед собою поставили й вони змушення тягнути підкріплення з фронту,
– підкреслив радник міського голови Маріуполя.

Також видний дивний збіг – переміщення техніки відбувається саме в момент, коли наступальні операції росіян в Харківській області не мають запланованих ними успіхів. За словами Андрющенка, ворог зазнає великих втрат, лише за тиждень цифра становить 10 тисяч.

Таке враження, що йде постачання чогось саме з лінії фронту і залучені бойові підрозділи, а не якісь новобранці,
– зауважив радник міського голови Маріуполя.

Яку техніку перетягують росіяни

В бік Новоазовська, за словами Андрющенка, ворог віз достатньо сучасні танки. Маріупольці нарахували приблизно 7 тягачів, що не свідчить про рух великої колони танків.

Є підкріплення, але недостатньо суттєве, щоб щось змінило на якійсь ділянці фронту,
– додав радник міського голови Маріуполя.

Останні новини окупованого Маріуполя

  • Росіяни продовжують будівництво залізниці біля тимчасово окупованого Маріуполя. Зараз окупанти вкладають рейки на міст, який перебуває під селищем Гранітне. Під кінець травня – початок червня залізницю можуть запустити.
  • Маріуполь впродовж останнього року активно заселяють росіянами. Їх звозять "хвилями" – іноді кількість приїжджих людей аж зашкалює, іноді – цей процес стихає. Росіяни заселяються у пусті квартири в місті.
  • Росіяни придумали схему для конфіскації майна українців у Маріуполі. Якщо людина протягом місяця на вимогу не з'являється з документами про квартиру, то комісія має право визнати "бєсхазяйной" цю квартиру або будинок. Далі так звані чорні рієлтори перепродають це майно росіянам.