Загарбники вкотре обстріляли цивільну інфраструктуру українського міста. Цього разу перепало Запоріжжю.

Дивіться також Як можуть використати старі литовські ТЕС для відбудови енергосистеми України

Влучання у промисловий об'єкт

Вранці 9 квітня стало відомо, що, на жаль, кількість жертв внаслідок російської атаки зросла.

4 людини загинуло, 8 поранено внаслідок ворожої ракетної атаки на Запоріжжя,
повідомив Іван Федоров.

Раніше голова ОВА зазначив, що противник вдарив по промисловому об'єкту у Запоріжжі.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв уточнив, що ворог також пошкодив 7 багатоквартирних будинків та медичний заклад. Загалом пошкоджень зазнали 14 будівель. Комунальники ліквідують наслідки атаки.

Який вигляд має місто після обстрілу / Фото Куртєв

Окупанти запускали балістику

Попередньо, по Запоріжжю удар був завданий балістичними ракетами. Адже саме під час повітряної тривоги, пов'язаної із загрозою застосування балістичного озброєння, у місті пролунали два вибухи. Перший почули одразу після сирени – десь о 12:16. Другий прогримів о 12:50.

Слід зауважити, що згодом вибухи лунали й в інших українських містах. Так, окупанти скинули КАБи на Сумщині. Чули вибух також і в Одесі.

Відомо, що, зокрема, у Сумах ворог поцілив по цивільній інфраструктурі.

У ворога ще багато ракет

  • У Повітряних силах зауважили, що у росіян ще досить багато засобів авіаційного ураження. Так, майор Ілля Євлаш повідомив, що у ворога залишилося майже тисяча ракет.
  • Також він додав, що останнім часом противник для ударів по Україні використовує новітні ракети, наприклад "Циркон". Це свідчить про те, що запас у них таки вичерпується.
  • Водночас речник Повітряних сил зазначив, що окупанти випробовують свої "новинки" під час атак на Україну. Також вони намагаються викрити і нашу ППО.
  • Тому нерідко одна із функцій масованих ударів, зокрема того, який стався 6 квітня, – розвідувальна.
  • Нагадаємо, що 6 квітня противник випустив усього шість ракет різних типів: три С-300 із Бєлгородської області, дві крилаті Х-101/Х-555 – з літаків стратегічної авіації з Саратовської області та один "Калібр" – з Чорного моря.