Ба більше, вони навіть не поцуралися вкрасти речі у свого "двохсотого" товариша. Самого окупанта росіяни навіть не намагалися забрати з собою.

Цікаво Окупантові більше не знадобиться: захисники зробили розпаковку російського сухпайка

Окупанти "кинули" свого товариша на фронті

Прикордонники розповіли, що на Бахмутському напрямку їхній літальний апарат вистежив окупантів. Зокрема, після цього безпілотник скинув боєприпас та ліквідував одного з окупантів.

Далі сценарій набрав цікавих обертів, адже побратими загиблого окупанта не тільки не забрали його з поля битви. Ба більше, вони забрали цінні речі у нього, полишили тіло та кинулись тікати.

Прикордонники зняли, як окупанти крали речі у свого побратима / Відео Держприкордонслужби

У Держприкордонслужбі наголосили, що така поведінка росіян виправдала всі очікування. Адже загарбники не вперше лишають своїх побратимів помирати напризволяще.

Прикордонники допомагають росіянам іти з України

  • Українські прикордонники 29 жовтня змогли збити ворожий літак Су-25. Зокрема, це сталося на Авдіївському напрямку, де наразі тривають тяжкі бої, а окупанти гатять по позиціях захисників.
  • За кілька днів до цього прикордонники на Бахмутському напрямку розбили колону російських штурмовиків. Так, ворожі солдати намагалися захопити опорний пункт нашого підрозділу, однак українські бійці гідно тримали оборону.
  • У Держприкордонслужбі також показали, як 14 жовтня вони влаштували пекельну ніч окупантам на Сватівському напрямку. Там наші захисники знищили ворожу гаубицю Д-30, кілька ворожих позицій з особовим складом та склад боєкомплекту.
  • До того ж прикордонники також беруть росіян у полон, щоб поповнювати обмінний фонд та обміняти на захисників, які наразі перебувають у полоні у Росії. Так, вони взяли у полон корінного москвича, який єдиний вижив зі свого підрозділу у російській армії.