Ситуація в Маріуполі – жахлива. Перший удар прийняв Лівобережний район.

Читайте також Який вигляд має база росіян у самому центрі Маріуполя: супутникові знімки

Фекалії заповнили вулиці міста

Заступник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що в районі вулиці Меотиди стічні води заповнили територію після того, як росіяни знесли будинки.

На вулиці Воїнів Визволителів підвали будинків через один затоплені фекаліями. Ситуація ускладнюється тим, що постійно горить проводка. Наприклад, у будинку 88 потрібно зайти у підвал, щоб відремонтувати проводку. Однак ніхто з росіян робити цього не хоче. Все тому, що підвали у Маріуполі перетворилися на вигрібні ями. Там стоїть жахливий сморід.

Таких будинків – безліч. Далі на черзі – Приморський район. Саме тут посилена увага на знесення. Тому чекати залишилось недовго. Мінус будинок – плюс каналізація вулицею. Такі реалії,
– зазначив Андрющенко.

До теми "У мене немає дому": в нічному Маріуполі звучить українська музика – відео до сліз

Останні новини з окупованого Маріуполя

  • Оскільки місто вже тривалий час перебуває в окупації, то повної інформації про те, що там відбувається немає. Однак на знімках, які зробили супутники, зафіксували збільшення кількості могил на кладовищі "Старокримське". Усі могили свіжі, то ж схоже, що окупанти далі вбивають місцеве населення.
  • Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що в місті пошкоджено 90% інфраструктури. Тепер росіяни стирають населений пункт з лиця землі, щоб не залишити слідів своїх злочинів.
  • Андрющенко вважає, що до квітня Збройні Сили України можуть звільнити Маріуполь. Однак це залежатиме від погоди взимку й того, чи Кремль не застосує ядерну зброю.