У ЗСУ вже відреагували на ці нісенітниці зеківської армії Росії. Речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий заявив, що ці твердження "не відповідають дійсності".

До теми Ворог швидко вчиться, – військовий ЗСУ розповів про нову тактику росіян на Донбасі

Що насправді відбувається у Красній Горі

Там тривають бої. Ми тримаємо ситуацію під контролем,
– запевнив військовий.

Він також додав, що Бахмут залишається центром основних атак Росії. За добу на Бахмутському напрямку ворог здійснив 85 обстрілів. Також було 33 бойових зіткнень. У районі міста Бахмут зафіксували 25 обстрілів і 19 бойових зіткнень.

Череватий також прокоментував інформацію про те, що окупанти обстрілюють шляхи до Бахмута. Він запевнив, що наші воїни завдають ударів у відповідь.

"Ми маємо можливість постачати зброю, продовольство, техніку, медикаменти та евакуювати звідти поранених", – сказав він.

Варто зазначити, що село Красна Гора розташоване на головній дорозі, що веде до Бахмута.

Де розташована Красна Гора: дивіться на карті

Ситуація у Бахмуті: останні новини

  • Лейтенант ЗСУ із батальйону "Свобода" Володимир Назаренко розповів, що загарбники з усіх сил намагаються досягнути хоч якогось просування під Бахмутом. За його словами, вже шостий місяць ситуація під Бахмутом схожа на пекло.
  • Ситуація в місті динамічна та мінлива, як і на всьому фронті. Однак сьогодні, у порівнянні з іншими днями, дещо менше обстрілів з боку ворога. Щоправда, зараз погіршилися погодні умови.
  • Захисникам України у Бахмуті не раз доводиться переходити у ближній бій, щоб вибити загарбників з приміської забудови. Однак скільки б окупанти не докладали зусиль, завдяки майстерності українських військових, вони зазнають втрат. За даними Держприкордонслужби, до 4 піхотних груп ворога прикордонна артилерія ліквідувала в районі Бахмута.
  • Додамо, що лише за минулий тиждень (у період від 6 до 12 лютого) було знищено 6 180 загарбників. Це рекордна кількість ліквідованих окупантів за тиждень за період повномасштабної війни.