Втім, насправді, все виявилося досить сумно для Путіна та компанії. Серед місцевих воювати йшли лише дегенерати-наркомани, яким і зброю давати було небезпечно. Хоча серед росіян, що прибували на Донбас як "добровольці", були такі самі йолопи.

Читайте також: Чому жителів Донбасу масово женуть з Росії?

Впродовж 2015-2017 років окупаційні адміністрації робили все, щоб люди йшли у їх військо.

Звісно, гарматного м'яса, що у "ДНР", що у "ЛНР" достатньо для "пабєдобєсія" у рамках війни на Донбасі, але ж українські Збройні сили стають дедалі сильнішими, чого не скажеш про окупантів, які лише бухають та грабують.

То ж бойовики кожних півроку проводять всілякі акції щодо залучення людей у власні військові структури, не забуваючи при цьому мобілізувати цивільних силою. Але до такого ще не доходили. Курляйтер Захарченко під диктовку російських генералів видав "наказ" про розширення мобілізаційного віку. Відтепер на передову можна відправляти навіть школярів, яким виповнилося 16. Першими кампанію почали "коменданти" Бойківського (Тельманове) та Старобешевого. Обидва населені пункти за наказом "народних мерів" обклеїли листівками із пафосним слоганом "ти потрібен батьківщині".

Під приводом "масштабного наступу" ЗСУ, який нібито запланований на березень (чуємо таке з початку війни), окупанти кажуть, що у "ДНР" починається загальна мобілізація усіх чоловіків з 16 до 55 років. Набиратимуть ще й жінок, які працюють у медичних закладах.

При цьому вказано, що "республіка" своїм ватовоїнам не просто щось там гарантує, а "гідні умови перебування на передовій" після цілого тижня навчання ведення бойових дій. Вдумайтеся, тижня! Проти професійних українських військових виганятимуть на фронт 16-річних підлітків, яких готуватимуть лише сім днів. Звісно, питати, чи хоче юнак воювати, ніхто не збирається. "Денеерії" потрібне м'ясо.

Ще цікаво, що усім мобілізованим обіцяють якусь спрощену процедуру отримання російського громадянства (їжджайте вже всі туди).

Але то ще не все. Хочете вишеньку на торті (Roshen, звісно)? Вже є перші ватовоїни серед дітлахів, які пішли до військкоматів. Саме за це потрібно видати медалі всім вчителям, які розповідали про "героїв" гіві та моторилу, гіркіних та іншу мерзоту (купці таких педагогів, до речі, хоче видати посвідчення учасників бойових дій нардеп Артур Палатний). І що сталося із цими дітьми? Їх записали у терористичні підрозділи, заставивши поставити підпис в інструктажі з техніки безпеки.

Відтепер, якщо їх хоч десь поранять, вони не мають права вимагати компенсації від ватажків "республіки", або від Москви, якщо на них не було повного захисту (включаючи навіть протигаз). Звісно, бронежилети та каски із аптечками їм, якщо й видаватимуть, то не всім. Простіше відбитися від купи інвалідів документами із їх підписом, аніж придумувати відмазки, чому їм нічого не заплатять.

Читайте також: Vodafone у "ДНР": чому мешканці Донбасу втратили контроль над власними банківськими картками