Розірвання дипломатичних відносин у Кремлі вважають "вкрай небажаним". Про це заявив речник очільника Кремля Дмитро Пєсков.

Актуально Довизнавалися: Німеччина зупиняє сертифікацію "Північного потоку-2" через дії Росії

За словами прессекретаря агресора, це зробить ситуацію "ще складнішою для народів двох країн". Так ніби введення військ на Донбас й обстріли житлових районів та інфраструктури нічого не ускладнюють.

Що цьому передувало

Міністерство закордонних справ України звернулося до президента Володимира Зеленського з ініціативою розірвати дипломатичні відносини з Росією. Глава держави планує вже незабаром розглянути лист відомства.

Головне про визнання бойовиків

  • Володимир Путін 21 лютого юридично визнав так звані "республіки" своїх маріонеток на Донбасі. Крім того, він офіційно ввів свої війська на окуповану територію Східної України.
  • В Україні вважають, що Росія порушила територіальну цілісність нашої держави, а також вийшла з мінських домовленостей.
  • Західні країни засудили дії Кремля та пообіцяли запровадити санкції.
  • Німеччина вже зупинила сертифікацію російського газопроводу "Північний потік-2".
  • Через останні дії Росії українці у твітері запустили флешмоб "Мой последний твит на русском". Вони масово відмовляються спілкуватися російською й переходять на українську мову.
  • Працівники посольства США в Україні тепер їздитимуть на ніч у Польщу. Однак зранку вони повертатимуться до Львова на роботу.

До теми дивіться відео з заявою Зеленського щодо розриву дипломатичних відносин з Росією: