Експерти зазначають, що після перемоги у війні проти Росії в НАТО не буде відмовок не приймати Україну в Альянс. Водночас під час виступу на Форумі національної оборони імені Рейгана в Сімі-Веллі, що у Каліфорнії, Ллойд Остін сказав, що причиною розширення НАТО є якраз повномасштабне вторгнення.

Читайте також Підземне життя і примари ядерної війни: що відомо про таємні бункери Путіна

НАТО посилює свої позиції на східному флангу "завдяки" Росії

Кремлівська пропаганда не втомлюється повторювати, що насправді Захід хотів напасти на Росію, тому Путіну довелось ухвалити рішення про "оборону" своїх територій. У світі розуміють маразматичність таких заяв та чітко констатують, як все є насправді.

Росію не провокували. Росії не погрожували. На росію не нападали. Натомість російський президент обрав війну. Власне, ця війна не є наслідком розширення НАТО – вона є причиною розширення альянсу,
– підмітив глава міністерства оборони США.

Також Ллойд Остін зауважив, що через "тугу Кремля за зниклою російською імперією" та бажанням її відновити Європа зіткнулася з найбільшою безпековою кризою від часів закінчення Другої світової війни.

Читайте також Допомога для України – під загрозою: у Пентагоні забили на сполох

Як Пентагон продовжує допомагати Україні

Під час цього виступу на безпековому форумі Остін наголосив, що Вашингтон не буде втягуватись у війну проти Росії, але підтримка України буде непорушною.

Нагадаємо, нещодавно Пентагон уклав мільярдний контракт на закупівлю системи ППО NASAMS для України. Там також зазначили, що роботу виконуватимуть в штаті Массачусетс. Орієнтовна дата завершення – 28 листопада 2025 року.