Відповідну інформацію ввечері 30 листопада повідомили в Міноборони США. За їхніми даними, контракт має допомогти Україні.

Зауважте Пентагон розглядає передачу Україні високоточних боєприпасів GLSDB: у чому їхня особливість

Що відомо про новий контракт Пентагону

У середу (30 листопада – 24 канал) Міноборони США уклали з компанією Raytheon Technologies Co (RTX.N) контракт на суму 1,2 мільярда доларів на постачання шести національних передових зенітно-ракетних комплексів (NASAMS) для України,
– повідомив Пентагон.

Там також зазначили, що роботу виконуватимуть в штаті Массачусетс. Орієнтовна дата завершення – 28 листопада 2025 року.

Попередньо відомо, що Україна одержала першу партію з двох систем протиповітряної оборони NASAMS у листопаді. Інші надаватимуть, як тільки виготовлять.

Варто зауважити, що 26 листопада компанія Raytheon Technologies повідомила, що отримала контракт на суму 182 мільйони доларів США на виготовлення зенітно-ракетної системи NASAMS. Як виявилось, сума контракту – насправді більша.

Важливо Легендарна зброя, що "розрізає" боєприпаси у повітрі, – експерт про новий пакет допомоги від США

Важлива допомога від США

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що Україна сподівається на нову допомогу від США. Зокрема, на постачання засобів ППО, яке можливе вже до кінця 2022 року.

Відомо, що адміністрація Байдена терміново коригує плани, що перш за все надати генератори та засоби ППО, включаючи ракети для NASAMS.

Варто зауважити, що у розмові про пріоритети Білого дому президент США Джо Байден сказав про Україну як одну з пріоритетів.

Зауважте У США розкрили суму допомоги, яку надали Україні

Що відомо про надання Україні NASAMS

Дивіться також – чи є NASAMS в Україні: відео