Громадський і політичний діяч із США, депутат від округу Рок у штаті Вісконсин Юрій Рашкін розповів 24 Каналу про реакцію американців на жахливий злочин, який вчинили російські окупанти.

Дивіться також Буде більшим шоком, ніж для нас, – Мартиненко про реакцію Заходу на розстріл полоненого

За його словами, жорстокість захлиснула світ на рівні, до якого ми не звикли. Ми бачимо кожного дня воєнні злочини, це впливає на людей.

Дуже багато жорстокості в нашому житті. Люди поїхали з України, Росії, пострадянського простору до США, щоб убезпечити себе і своїх дітей. І вони опинились перед екраном телевізора, де показують знайомі обличчя, знайомі місця і майже забуту жорстокість,
– впевнений він.

На його думку, те, що відбулось з хоробрим героєм, якого розстріляли за слова "Слава Україні!", не могло не відобразитись у соцмережах.

На жаль, цього героя врятувати не вдалось. Але є багато героїв, яких ще можна врятувати. Тому я дуже радію тому, що 130 українцям вдалося повернутися з полону,
– підкреслив Рашкін.

Він звернув увагу на те, що коли дивишся на тих, кого повернула до себе Росія, розумієш, що їх просто утилізують на наступному полі бою.

Юрій Рашкін про ставлення американців до вбивства росіянами українського героя: дивіться відео

Середньовіччя, яке накинулось на решту світу

Рашкін розповів про те, з якою огидою в Росії ставляться до інвалідів.

Я живу в США досить давно, і у нас людина може бути в протезах, але спокійно в теплу погоду вдягати шорти і нічого не соромитись. А в Росії інваліди ховаються, виходять на вулицю, коли немає людей. Це Середньовіччя, але воно вирішило накинутись на решту усього світу,
– вважає політичний діяч.

Він наголосив, що жорстокість російських окупантів підвищує градус підтримки України.

"Це те, чого ці нелюді не розуміють. Вони думають, що вбили людину, яка промовила, "страшні", як їм здалося, слова, а насправді вони розпалюють полум'я, яке їх спалить", – наголосив Юрій Рашкін.

Що відомо про розстріляного окупантами українського героя

  • У мережі з'явилося відео з жорстокою розправою над українським захисником. Перед смертю він сказав лише "Слава Україні".
  • Сестра розстріляного полоненого впізнала брата. На цей момент вона попросила не розкривати інформацію про його ім'я та інші деталі.
  • У Сухопутних військах ЗСУ розповіли, що, за попередніми даними, окупанти опублікували відеозапис розстрілу військовослужбовця 30-ї окремої механізованої бригади Тимофія Миколайовича Шадури.
  • Як стало відомо, Тимофій Шадура вважається зниклим безвісти з 3 лютого 2023 року після бойових дій в районі міста Бахмут.
  • У Збройних Силах України повідомили, що станом на 7 березня тіло нашого військовослужбовця перебуває на тимчасово окупованій території.