В ефірі єдиного телемарафону він запевнив, що автомобіль з Ковальовим точно підірвали. Проте наразі невідомо, в якому стані перебуває колаборант. Про це повідомляє 24 канал.

До теми "Смерть" нардепа-зрадника Ковальова на Херсонщині, попередньо, є "фейком", – ЗМІ

Підтвердження смерті Ковальова наразі немає

Нагадаємо, що 22 червня "агент НАБУ" Євген Шевченко поширив інформацію про те, що народний депутат та зрадник України Олексій Ковальов нібито "загинув" в результаті вибуху автомобіля на окупованій території Херсонщини. Але наразі це непідтверджена інформація.

Автомобіль точно підірваний. В якому стані знаходиться цей колаборант і зрадник, зараз ми ще це з'ясуємо,
– наголосив Буданов.

Українські партизани працюють

Буданов також розповів, що ГУР тісно співпрацює з українськими партизанами на тимчасово окупованих росією територіях.

Подивіться, наприклад, на зовсім звичні, скажімо так, випадки, які сталися в Херсонському регіоні за останні 4 дні. Це все наші люди, які співпрацюють з нашими силовими структурами,
– сказав Буданов.

Керівник ГУР наголосив, що крок за кроком Україна звільнить свої території до кінця і вийде на ті кордони, які були станом на 1991 рік

Олексій Ковальов зрадив Україну та свою фракцію

  • У 2019 році Олексія Ковальова обрали народним депутатом 9 скликання по 186 округу (Херсонська область) від партії "Слуга народу". Того ж року з ним вже з'явилися перші скандали. До прикладу, він задекларував готівку у розмірі понад 6,5 мільйона гривень та не підтримав у комітеті законопроєкт про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості.
  • Після окупації регіону росіянами нардеп не виїжджав з регіону. 28 квітня партія "Слуга народу" попросила СБУ провести розслідування щодо фактів та обставин перебування Ковальова на тимчасово захопленій Херсонщині та його спілкування з окупаційними військами.
  • 7 червня Ковальов сам зізнався, що вступив у співпрацю з російськими загарбниками на Херсонщині. Він заявив, що планується повномасштабна інтеграція аграріїв Херсонщини в економічну модель Росії.
  • Також він підтримав анексію регіону Росією, заявивши, що загарбники в області закріпились начебто "серйозно і надовго" і, мовляв, що "найтісніша інтеграція з Росією вже триває".
  • Державне бюро розслідувань вже порушило відповідне кримінальне провадження проти нардепа.
  • На початку травня Ковальова виключили зі складу депутатської фракції "Слуга народу", проте він досі залишається депутатом. Вже всередині травня СБУ порушила справу на колаборанта.

До теми – на Херсонщині підірвали ще одне авто, гауляйтера Чорнобаївки: дивіться відео