Наприклад, найбільша компанія України, Нафтогаз — Naftogaz, з року в рік потребує державної допомоги: грубо кажучи, з кожної заробленої гривні ми з Вами віддаємо на її утримання в середньому дві копійки. Отже, використати державну власність, як джерело надходжень, можна здебільшого один раз – продавши її.
Говорять, що дефіцит медичного персоналу катастрофічний, тому часто важко отримати допомогу. Реально ж ані надлишку, ані дефіциту лікарів за їх чисельністю немає, а забезпеченість лікарями в Україні близька до середньоєвропейських показників (3,5 лікарі на 1 тис. населення).
ЗМІ пишуть, що "комерсанти" почали "сірий" імпорт авто - ввезення б/у транспортного засобу з меншим об’ємом двигуна. Тобто виникає ще одна схема зменшення вартості розмитнення авто.
Державна фіскальна служба України повідомила, що протягом 2015 року у результаті досягнутого податкового компромісу до бюджету надійшло 1,3 мільярдів гривень, це в 2 рази менше ніж планувалося на початку року (від 2 до 3 мільярдів). Можливістю почати "з чистого аркуша" у 2015 році скористались 6 194 платника.
У 2015 році був прийнятий закон, який на 10 років запровадив заборону експортувати необроблені лісоматеріали*. Однак автори закону на цьому не зупинились і на сьогоднішній день пропонують ввести додаткові пільги у цій галузі.
Продовжуємо тему щодо необхідності змін у підходах до фінансування медицини. Згідно рекомендацій World Health Organization (WHO) та найкращих практик, хірург має оперувати майже кожного дня і робити приблизно 200 операцій на рік.