Смотри онлайн онлайн
Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ

Кристина Бердинских

 • blog_ava
  Нове скликання Верховної Ради: чим вони відрізнятимуться від попередників
  Верховна Рада 9 скликання розпочне свою роботу скоро. В команді президента Володимира Зеленського хочуть, щоб перше засідання парламенту пройшло якнайшвидше. Наприклад, обговорюють День незалежності, 24 серпня.
 • blog_ava
  Трамп, Макрон, Лукашенко: які ролі приміряє президент Зеленський
  Інавгурація президента України Володимира Зеленського відбулася 20 травня. Тобто минуло вже два місяці його перебування на посаді голови держави. В цьому блозі я не буду аналізувати, що йому вдалося за цей час зробити, а що ні. Це краще зроблять експерти. Та й зазвичай якісь оцінки починають давати на 100 днів президентства.
 • blog_ava
  Хто може стати прем'єр-міністром України
  До парламентських виборів залишаються дні, а не тижні. Тому вже можна робити прогнози, якою буде нова коаліція і хто, зрештою, очолить уряд.
 • blog_ava
  Домовленість Зеленського з олігархами: які є ризики
  14 червня президент України Володимир Зеленський написав Facebook-пост, у якому повідомив, що планує передати 200 автомобілів швидкої допомоги дитячим лікарням.
 • blog_ava
  Дарт Вейдер, прихильники Януковича та скандальний блогер: що потрібно знати про мажоритарників
  Безперечно, найголовніша тема найближчого місяця – це вибори до Верховної Ради України. Партії кілька тижнів тому представили вже свої партійні списки кандидатів у депутати, а от кандидатів по мажоритарних округах показали лише після рішення Конституційного суду, який визнав президентський указ про розпуск Ради конституційним.
 • blog_ava
  Як Медведчуку вдалося повернутися в українську політику
  Кум Путіна Віктор Медведчук, попри негативне ставлення до себе з боку українських громадян, готується стати народним депутатом України.
 • blog_ava
  Призначення Бухарєва: чим Зеленський нагадує Порошенка
  Чи схожий президент Володимир Зеленський у своїх діях на Петра Порошенка? Спочатку здавалося, що ні. Але одне його кадрове призначення показало, що між ним і його попередником усе ж таки є щось спільне.
 • blog_ava
  Вибори до Ради: кого підтримають ті, хто голосували за Порошенка
  У другому турі президентських виборів, Петро Порошенко набрав біля 25% голосів виборців. Для багатьох його прихильників, особливо активних користувачів соціальних мереж, такий результат став неприємною несподіванкою. Виборці вже колишнього президента сподівалися, що він, якщо і не виграє, то отримає більш високий результат.
 • blog_ava
  Людина Коломойського та команда "95 кварталу": скандальні призначення Зеленського
  Найбільш скандальне призначення президент Володимир Зеленський зробив 21 травня. Тоді він зробив головою своєї Адміністрації людину Ігоря Коломойського – адвоката Андрія Богдана.
 • blog_ava
  Нові обличчя: кого ми побачимо у парламенті
  Певно, всі вже помітили, що у Володимира Зеленського з панівним складом Верховної Ради взаємна антипатія. Зеленський – чужий для цього скликання і депутати відкрито це демонструють. Ймовірно, розмови про дострокові вибори Ради були методом психологічного тиску з боку команди новообраного президента, проте, побачивши ставлення нардепів до себе, Зеленський почав серйозно розглядати цей сценарій.
 • blog_ava
  Зв'язки Зеленського з Коломойським: як новообраному президенту захиститися від впливу олігарха
  Усю виборчу кампанію опоненти Володимира Зеленського критикували його за партнерство з Ігорем Коломойським у медіа-бізнесі, а можливо і в політиці. І не безпідставно зазначали, що цей олігарх допомагає кандидату Зеленському у виборчій кампанії. Принаймі, телеканал "1+1", який належить Коломойському, усіляко підтримував Зеленського, надаючи його телевізійним продуктам ефірний час.
 • blog_ava
  Програш чи виграш: яке політичне майбутнє Порошенка
  Петро Порошенко програв вибори Володимиру Зеленському. Але програв їх так, що відкрив для себе нову політичну перспективу і зумів повернути програшну ситуацію на свою користь.