Смотри онлайн онлайн
Прямая трансляция на
Последние выпуски
БЛОГ

Публичный аудит

 • blog_ava
  Нова ціна на газ: до чого готуватись українцям
  З 1 квітня має бути переглянута ціна на газ для населення. І хоча прем’єр запевняє, що здорожчання газу не відбудеться, враховуючи, що в останні роки тарифи на комунальні платежі лише зростали, подібні заяви викликають скепсис. Офіційного, задокументованого, мораторію немає, а слова чиновників часто виявляються не більше ніж політичною грою.
 • blog_ava
  Місія Гонтаревої: завершена і провалена?
  Останніми днями вирують пристрасті навколо можливої відставки Валерії Гонтаревої.
 • blog_ava
  Покращена соціальна медицина для киян: як гарантувати ефективність проекту?
  Міська цільова програма "Здоров’я киян" на 2017–2019 роки передбачає загальний бюджет фінансування в понад 9 млрд грн. Обсяги фінансування на цей рік (2,9 млрд грн) майже в 2,5 перевищують розміри коштів, що були виділені на цей проект минулоріч (1,2 млрд грн).
 • blog_ava
  В Україні треба ліквідувати інститут президентства
  Система стримувань та противаг – базова особливість політичного строю Заходу, повноцінно інтегруватися в який так прагне Україна.
 • blog_ava
  Якщо метро зупиниться: як не допустити його паралічу
  Київський метрополітен опинився на межі колапсу. За рішенням суду виконавча служба арештувала рахунки комунального підприємства. Отже, воно не зможе здійснювати свою операційну діяльність (платити зарплатню своїм співробітникам, сплачувати рахунки за електроенергію, нести інші адміністративні витрати), що може призвести до зупинки його роботи.
 • blog_ava
  Чому дороги Києва "убиті", якщо гроші на їхній ремонт є?
  Столична влада виділяє на ремонт доріг мільярди гривень, але стан дорожнього покриття залишається жахливим. У той час, як "Київавтодор" протягом останніх років лише "рапортурвав" про стрімкий ріст усіх показників – обсягів ремонтів доріг, їхньої якості, доходів та прибутків КП, кияни з такою ж активністю демонструють у соцмережах, як разом зі снігом у Києві сходить й асфальт.
 • blog_ava
  Як Києву раз і назавжди вирішити дорожні проблеми
  За останні три роки Київ виділив на фінансування доріг майже в 4 рази більше, ніж у попередні періоди. Так, якщо раніше столиця могла дозволити собі спрямувати на дорожнє господарство близько 660 мільйонів, то тепер – 2,4 мільярди гривень.
 • blog_ava
  Як рахуватимуть ціну на газ, опалення та гарячу воду
  Не минуло й тижня з обіцянки прем'єра не підвищувати тарифи на газ та інші комунальні послуги для населення, а Кабмін вже ухвалив відповідну постанову, яка дозволить переглядати (звісно, у бік збільшення) вартість газу для населення. Це відбуватиметься двічі на рік.
 • blog_ava
  Муніципальна поліція як ключовий орган протидії злочинності
  "Публічний аудит" у рамках проекту "Як покращити управління публічними ресурсами столиці?" звернув увагу на значний ріст рівня злочинності в Києві – лише за минулий рік він підвищився на 52 %. Причому, стрімку негативну динаміку показують не лише викрадення та крадіжки, а тяжкі й особливо тяжкі злочини – найбільше орудують розбої зі застосуванням вогнепальної зброї.
 • blog_ava
  65 гривень за долар – ймовірний курс гривні у 2017 році?
  Середньорічний прогнозний курс валюти на цей рік у НБУ спрогнозували на рівні 27,5 грн за долар.
 • blog_ava
  Закон про амністію: для кого закрили вихід на свободу?
  Нещодавно Рада схвалила законопроект №4255 про амністію учасників АТО. За це проголосувало 226 нардепів. Максим Гольдарб, керівник "Публічного аудиту", вирішив згадати хронологію подій та з’ясувати, за які зміни в результаті проголосували парламентарі.
 • blog_ava
  Бюджет Києва-2017: про майбутнє видатків та доходів столиці
  Київрада першою з-поміж інших ухвалила міський бюджет на 2017 рік. У нього закладено доходи на рівні 38,238 млрд грн та витрати – 38,240 млрд грн. Тож давайте ознайомимося з документом, який визначає напрями розвитку міста на майбутній рік.