Зокрема - бійці на заняттях намагаються не допустити терористичного акту, арештовують розбишак, звільняють з полону. Особливу ж увагу приділяють роботі зі зброєю.

"Йде робота із зброєю, на перезарядку зброї мінімум часу використовується, чим швидше ти зброю перезарядиш, тим більше вірогідність, що ти залишишся живим", - каже командир розвідувальної групи Сергій Карпенко.

"Євро-2012 для нас не складає нічого нового в плані проведення масових заходів, а ось в плані спілкування і рішення нестандартних подій, пов'язаних з іноземними громадянами, ось це для нас нове", - каже начальник розвідувального управління КТК ВВ МВС України Сергій Соколенко.

Серед студентів курсу 40 чоловік, з українського боку це бійці спецпідрозділу "Тигр" та спеціального розвідувального загону. Також підвищувати свою кваліфікацію до табору приїхали бодігарди ще 10 країн - це представники поліції та охорони перших осіб.

Суттєву уваги приділяють аналізу та плануванню спецоперацій. Адже за словами фахівців, у підготовці до великих масових заходів важливо детально вивчити помилки спецоперацій, що траплялись в історії інших країн.

"Ми дивимося відеоматеріали, відстежуємо події, починаючи з Беслана, закінчуючи замахом на Іоанна Павла II, багато аналізуємо. Робимо висновки і намагаємося ці ж ситуації розпланувати з погляду більш професійних і якісніших робіт", - каже директор Чорноморського бюро IBA Андрій Сложинський.

Після проходження курсу бійці поділяться досвідом у своїх частинах. Подібні курси на території України раніше не проводились, але не виключено, що до Євро-2012 такі збори відбудуться і в інших областях України.