Три хвилини знадобилося Брендону Прасту, аби відкрити рахунок у матчі. Після цього “рейнджерів” уже було не спинити. Через кілька секунд перевагу гостей подвоїв Марк Стал, а до перерви у воротах “Тампи” розписалися ще й Дубінскі та Проспал.
Надії господарів закинути бодай шайбу престижу розбив Хенрік Лундквіст, який бездоганно діяв у воротах нью-йоркців - 29 сейвів. Перевагу ж представників міста Великого яблука остаточно закріпив в останньому періоді Ворос – 5:0.
“Рейнджери” 9-ті на сході і програють 2 очки “Філадельфії” та “Бостону”. Не може спокійно почуватися поки і “Монреаль”.
Чотири команди уже забезпечили собі місця у плей-оф від Західної конференції. Програвши 4 поспіль матчі не певно почуваються на восьмій сходинці “Колорадо”.