Можливе призначення підтвердив сам Саакашвілі на своїй фейсбук-стоірнці. Водночас у фракції "Слуга народу" активно обговорюють таку можливість.

Знайте більше Саакашвілі може стати віцепрем'єром: найцікавіші факти з біографії політика

Голосування за призначення Саакашвілі може відбутися вже у п'ятницю, 24 квітня. Саме тоді нардепи зберуться на позачергове засідання.

Можливість призначення Саакашвілі на посаду віцепрем'єра підтвердила і заступниця фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, пише "Обозреватель".

Обговорення кандидатури буде відбуватися поетапно. Зараз же відбувається сигнальне голосування в чатах груп. Виникають додаткові питання, тому ми вирішили до винесення питання додатково зустрітися фракцією, задати Саакашвілі питання,
– розповіла вона.

Кравчук також зазначила, що вносити кандидатуру Саакашвілі буде президент Володимир Зеленський. Поки офіційного документа в порядку денному немає.

"Одне засідання присвятять прийняттю законопроєктів та постанов. Друге ініціюють депутати по обговоренню ТСК (Тимчасової слідчої комісії – 24 канал). Ідея появи Саакашвілі в Кабінеті міністрів – він повинен бути в хорошому сенсі тараном для реформ в країні", – наголосила заступниця фракції "Слуга народу".

Сам Саакашвілі про свою участь у засіданні президентської фракції у п'ятницю, 24 квітня, наразі не згадував. Однак політик заявив, що вже встиг провести розмову із прем'єр-міністром Денисом Шмигалем та готується презентувати у Раді свою програму невідкладних змін.

Знайте більше Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від Зеленського стати віцепрем'єром

Видворення та повернення Саакашвалі

  • У липні 2017 року Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства. Однак у вересні Саакашвілі перетнув польсько-український кордон зі скандалом, конфліктом із прикордонниками та правоохоронцями.
  • 22 вересня 2017 року Мостиський районний суд Львівської області визнав Міхеїла Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.
  • 12 лютого 2018 Саакашвілі затримали у Києві та негайно літаком відправили до Польщі: мовляв, він перебував на території України незаконно.

Важливо. 28 травня 2019 року Зеленський скасував рішення попередника про позбавлення Саакашвілі громадянства України. І вже 29 травня Саакашвілі повернувся до України.

Саакашвілі може стати віцепрем'єром
Діяльність Саакашвілі в Україні / Інфографіка 24 каналу