Про це 24 каналу розповів інвестиційний банкір та економіст Сергій Фурса. За його словами, в саміті G20 братимуть участь Китай та Індія. А російський диктатор все ще намагається хоча б якось комунікувати з представниками цих держав.

До теми Які українські території потрібні Росії та навіщо Путіну G20: інтерв'ю з Михайлом Подоляком

Якщо глянути на голосування в Генасамблеї ООН, то і Індія, і Китай утрималися. Путін досі намагається комунікувати з ними, щоб перетягнути на свій бік або щоб принаймні вони не зайняли жорстку антиросійську позицію. Тому йому є резон туди їхати,
– зазначив Фурса.

Чи є шанси, що Індія перейде на бік України

Упродовж останніх місяців були сигнали як з Китаю, так з Індії, що вони незадоволені війною проти України. До прикладу, представники останньої наголошували, що все потрібно закінчити якомога швидше.

З Індією багато комунікують як Сполучені Штати, так і Європейський Союз. Там є системна робота, яка дає певний результат. Так, нещодавно Індія почала менше купляти російську нафту, переорієнтувавшись на постачання з африканських країн.

Якщо в Китаю немає громадської думки, і він може займати будь-яку позицію, то щодо Індії є більше надії перетягти її на бік світла. Там все ж таки демократія з певними традиціями. І є громадська думка. Певні процеси в Індії відбуваються, але вони йдуть не так швидко, як би того хотілося,
– вважає Фурса.

Чи поїде Путін на саміт G20 – прогноз Фурси: дивіться відео

Чи візьме участь Зеленський у саміті G20