Таку думку 24 Каналу висловив громадський і політичний діяч із США, депутат від округу Рок у штаті Вісконсин Юрій Рашкін, зауваживши, що США в будь-якому випадку вважає нашу країну союзником. Україна для США є форматом безпеки.

Дивіться також У Зеленського пояснили, чому на Саміті миру не говоритимуть про вивід військ з України

Хто від США поїде на Саміт миру

За словами Рашкіна, політика президента США, ймовірно, потребує, аби він був в цей час в іншому місці. Однак варто розуміти, що Байден підтримує Україну. Вся його промова на річниці висадки в Нормандії була про нашу країну, як про союзника.

Однак Байден справді не їде (на Саміт миру – 24 Канал). Кого він посилає на своє місце? Напевно якусь "безглузду людину"? Однак їде віцепрезидент, який є другою людиною на посаді в США. Якщо, не дай Бог, з літнім Джо Байденом щось станеться, на його місці опиниться людина. яка їде на Саміт миру у Швейцарію, віцепрезидент Камала Гарріс,
– підкреслив громадський і політичний громадський діяч із США.

Рашкін розповів, що деякі американці вважають, що саме вона є майбутнім США, тому що, якщо вірити тому, що Джо Байден такий старий, як намагаються довести, то значить наступні чотири роки будуть випробувальним терміном. Можливо, що на Саміт миру їде саме Камала Гарріс для того, щоб вона зрозуміла всю ситуацію в Україні та знала все про нашу країну.

Те, що паралельно з віцепрезидентом Камалою Гарріс поїде радник з національної безпеки Джейк Салліван, то це просто "укол в око" всім тим, які наполягають на тому, що ця людина начебто проти України. Мене це вражає,
– зазначив громадський і політичний громадський діяч із США.

Він також наголосив, що те, що на Саміт миру їде віцепрезидент та радник з національної безпеки є дуже важливо, адже це свідчить про те, що Україна є ключовим фактором безпеки США.

В цей час президент США, аби не "стягувати із себе всю ковдру", відійде в бік і дасть можливість Україні бути на центральній сцені,
– додав Рашкін.

Саміт миру у Швейцарії: останні новини

  • У Китаї на офіційному рівні заявили, що їхні представники не поїдуть на Саміт миру. Пекін має на меті "продовжувати по-своєму просувати мирні переговори".
  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що на Саміті "мирних переговорів ще не буде". За його словами, перш за все, саміт залучить країни усього світу, щоб дати Москві зрозуміти, що застосовується міжнародне право та Статут ООН.
  • Дмитро Кулеба заявив, що представників Росії не будуть запрошувати на Саміт миру. Очільник МЗС України пояснив, що спочатку Сили оборони повинні досягти успіху на полі бою, а країни – створити коаліцію, яка поділятиме однакові принципи й матиме ідентичні підходи.