У місті Рязань громадянин росії вирішив себе відпалити, бо був незгодний мобілізовуватись та відправлятись в Україну на фронт. Чоловік вирішив, що вочевидь, краще померти самому, аніж бути вбитим Збройними Силами України, – повідомляє 24 канал.

Читайте також Аби ЗСУ було легше: на автовокзалі в Рязані мобілізований росіянин здійснив спробу самопідпалу

Спроба самопідпалу мобілізованим з Рязані

Попри намагання, громадянину держави-терористки не вдалось покінчити з життям у такий спосіб. За попередньою інформацією, чоловік не сильно постраждав від полум'я.

Під час здійснення самопідпалу він кричав, що не хоче брати участь у війні. Однак швидко приїхала поліція та медики й противника мобілізації забрали, щоб надати йому допомогу (і либонь затримати за несанкціоновану акцію протесту – 24 канал).

Чоловік в Рязані підпалив себе, бо не хотів на війну: дивіться відео 18+

За словами очевидців, весь одяг на чоловікові згорів.

Що потрібно знати про протести проти мобілізації

Раніше політолог Андрій Вігірінський говорив, що протести не змінять докорінно ситуацію. З різних регіонів росії через примусову мобілізацію все одно відправлятимуть солдатів на війну проти України. На його думку, росія звикла поводитись зі своїми громадянами як з бидлом. Кремлівський режим не здатен перевчитися, щоб змінити ставлення до народу.

Мобілізація від путіна радше подібна на "могилізацію". Повістки вже приходять навіть журналістам. Зокрема з'явитися у військкомат має редактор одного з російських ЗМІ – Артур Решетняк.

Читайте також Щоб не сприяти мобілізації: Кулеба вкотре закликав міжнародні компанії негайно покинути росію

Окрім того, президентка фонду "Вільна Бурятія" Олександра Гармажапова розповіла, що путін проводить не часткову мобілізацію, а повноцінну. Кремль призиває на службу усіх: студентів, вчителів, людей з інвалідністю і навіть покійників. У Бурятії пришла повістка чоловіку, якого уже немає серед живих.

Варте уваги – росія масово мобілізує кримських татар: дивіться відео