Зараз серед завдань детективів є належне вручення підозри міністру, розповів очільник САП Назар Холодницький в ефірі "Прямого".

Цікаво: Щодо Холодницького відкрили провадження: що загрожує керівникові САП

Зараз у САП також триває процес погодження та підготовка повідомлення підозр деяким чинним губернаторам та суддям.

Робота триває, детективи працюють, прокурори наглядають. Там, де є консенсус, де є достатня доказова база, суспільство буде бачити результати публічно. Ми не будемо їх приховувати,
– запевнив Холодницький.

Втім, головний антикорупційний прокурор так і не уточнив, кому саме з членів Кабміну узгоджено підозру.

Наразі у САП наголосили, що повідомили про підозру очільнику Міністерства енергетики та вугільної промисловості Ігореві Насалику за декларування недостовірних даних – начебто, в останній декларації міністр приховав понад 1,2 мільярда доларів.

Йому загрожує покарання у виді штрафу від 2,5 тисяч до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи або позбавлення волі на строк до двох років.

Також САП хоче висунути підозру колишньому голові Запорізької обласної державної адміністрації Костянтину Брилю, який підозрюється в декларуванні недостовірної інформації.

Раніше досудове розслідування встановило, що Бриль, отримуючи річний дохід у розмірі близько 10 тисяч доларів, кілька разів на рік разом з дружиною і 3 дочками подорожував за кордон, а саме: до Туреччини, Італії, Німеччини, Франції, Греції й Ізраїлю, де зупинявся в дорогих готелях. Зокрема, вартість послуг однієї з авіакомпаній становила понад 41,7 тисячі доларів.

Нещодавні провадження САП: