Наразі чиновника допитують прокурори САП. Про підозру йому особисто повідомив Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Читайте також: Сигнал, що своїх не здаємо, – експерт про закриття справи проти Труханова

Труханов підозрюється у поданні завідомо недостовірних відомостей у деклараціях за 2015-2016 роки, – додали в САП.

Стаття 366-1 Кримінального Кодексу України карається штрафом, громадськими роботами або позбавленням волі на термін до 2 років.

Одеський міський голова не очікував виклику на допит і заявив керівнику САП про "політичне замовлення".

Труханов також побажав Холодницькому, аби його пошвидше звільнили з посади глави САП.

Які справи були відкриті проти Труханова? У лютому 2018 року Труханову повідомили про підозру у скоєнні злочину – привласнення та розкрадання майна в особливо великих розмірах. Одним зі звинувачень у справі є придбання за 185 мільйонів доларів із міського бюджету адмінбудівлі Одеського заводу тяжкого кранобудування "Краян". 9 листопада 2018 року Малиновський райсуд Одеси почав розглядати справу Труханова. Міський голова свою вину заперечує й досі не відсторонений від посади. Разом з ним на лаві підсудних перебуває ще семеро осіб, серед яких і його заступник Павло Вугельман.

Проте, 26 лютого 2019 року Конституційний суд визнав неконституційною статтю Кримінального кодексу, яка передбачала покарання за незаконне збагачення. Через це, Національне антикорупційне бюро повідомило, що закрило кримінальну справу за фактом незаконного збагачення Труханова справу щодо незаконного збагачення Труханова закрили, – НАБУ ще 28 лютого