Про це Дональд Трамп заявив у інтерв'ю телеканалу Fox Business.

Читайте також: Моральна апатія Трампа і проблема для Білого дому, – ЗМІ про зникнення журналіста Хашкаджі

Відверто кажучи, вони зробили колосальне замовлення на 110 мільярдів доларів, будь-яка країна світу хотіла б урвати шматочок від такої угоди – ми ж отримаємо все,
– заявив Трамп.

Президент США зауважив, що не вважає правильним кроком критикувати владу Саудівської Аравії, оскільки оборонне замовлення країни дозволить створити 500 тисяч робочих місць.

Раніше, під час прес-конференції у Білому домі Трамп заявляв про те, що США не варто розривати відносини із Саудівською Аравією, навіть якщо буде доведено, що саудівського журналіста Джамала Хашкаджі вбили в консульстві цієї країни у Стамбулі.

Нагадаємо, на початку жовтня стало відомо, що у Стамбулі таємниче зник саудівський журналіст Джамал Хашкаджі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії. Про його зникнення стало відомо після того, як він разом з нареченою відвідав будівлю консульства Саудівської Аравії.

12 жовтня турецький уряд повідомив, що має аудіо- та відеозаписи, які підтверджують, що оглядача Washington Post Джамала Хашкаджі убили прямо у консульстві Саудівської Аравії у Стамбулі.

Хто такий Джамал Хашкаджі?59-річний саудівський журналіст, який працював у тому числі й медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашкаджі вимушено покинув батьківщину і переїхав до Вашингтона, де почав вести колонку на The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.

Журналіст таємниче зник 2 жовтня. Останній раз його бачили біля консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, куди він пішов, щоб оформити необхідні для одруження документи. Його наречена прочекала на вулиці понад 5 годин, але Хашкаджі так і не покинув дипустанову.

ЯК РОЗГОРТАЮТЬСЯ ПОДІЇ НАВКОЛО ЗНИКНЕННЯ ДЖАМАЛА ХАШКАДЖІ У СТАМБУЛІ: ХРОНІКА