Про це президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп написав у своєму Twitter.

Читайте також: У Туреччині заявили, що знайшли докази смерті саудівського журналіста Хашоггі

Щойно відбулася розмова з наслідним принцом Саудівської Аравії. Він запевнив, що йому нічого не відомо про те, що відбувалося у консульстві його країни у Туреччині. Під час нашої телефонної розмови він був з держсекретарем Майком Помпео і запевнив мене, що вже почав розширювати масштаби для повного та вичерпного розслідування цієї справи. Найближчим часом ми отримаємо відповіді,
– йдеться у повідомленні очільника Білого дому.

Наразі держсекретар США Майк Помпео перебуває у Саудівській Аравії за дорученням президента Дональда Трампа. Його завданням є обговорення справи зниклого журналіста з керівництвом королівства. Далі держсекретар вирушить до Туреччини.

Додамо, що вранці 16 жовтня стало відомо про те, що члени турецько-саудівської робочої групи, створеної у зв'язку з розслідуванням зникнення саудівського журналіста Джамала Хашоггі, завершили обшук генерального консульства Саудівської Аравії в Стамбулі. Обшук будівлі генконсульства почався увечері 15 жовтня і завершився вранці 16 жовтня.

Нагадаємо, що у Туреччині таємниче зник журналіст Джамал Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії.

12 жовтня Турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що має аудіо- та відеозаписи, які підтверджують, що оглядача Washington Post Джамала Хашоггі убили у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Хто такий Джамал Хашоггі?59-річний саудівський журналіст, який працював у тому числі медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашоггі вимушено покинув батьківщину і переїхав до Вашингтона, де став писати колонки в The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.

Журналіст таємниче зник 2 жовтня. Останній раз його бачили біля консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, куди він відправився, щоб оформити необхідні для одруження документи. Його наречена чекала на вулиці.