Про це повідомляє AFP.

Читайте також: Туреччина домовилася з Саудівською Аравією про спільне розслідування справи зниклого журналіста

Обшук будівлі генконсульства почався увечері 15 жовтня і завершився вранці 16 жовтня. Група турецьких експертів прибула на шести автомобілях. Вони пробули у приміщенні майже вісім годин.

Саудівська делегація перебувала всередині під час проведення обшуку. Слідчі взяли зразки ґрунту із саду консульства, які завантажили у фургони.

Нагадаємо, що у Туреччині таємниче зник журналіст Джамал Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії.

12 жовтня Турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що має аудіо- та відеозаписи, які підтверджують, що оглядача Washington Post Джамала Хашоггі убили у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Хто такий Джамаль Хашоггі?59-річний саудівський журналіст, який працював у тому числі медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашоггі вимушено покинув батьківщину і переїхав до Вашингтона, де став писати колонки в The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.
Журналіст таємниче зник 2 жовтня.

Останній раз його бачили біля консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, куди він відправився, щоб оформити необхідні для одруження документи. Його наречена чекала на вулиці.