Про це у Twitter інформує AP.

Читайте також: Саудівська Аравія може визнати причетність до смерті журналіста Хашоггі, – ЗМІ

Зазначається, що цю інформацію ЗМІ повідомив представник влади Туреччини.

За його словами, турецькі правоохоронці знайшли у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі докази того, що Хакаджі убили в дипустанові.

Також пізніше з'явилась інформація про те, що консул Саудівської Аравії покинув Туреччину після того, як дізнався, що у його установі проводитимуть обшуки.

Додамо, що вранці 16 жовтня стало відомо про те, що члени турецько-саудівської робочої групи, створеної у зв'язку з розслідуванням зникнення саудівського журналіста Джамала Хашоггі, завершили обшук генерального консульства Саудівської Аравії в Стамбулі. Обшук будівлі генконсульства почався увечері 15 жовтня і завершився вранці 16 жовтня.

Нагадаємо, що у Туреччині таємниче зник журналіст Джамал Хашоггі, який критикував королівську родину Саудівської Аравії.

12 жовтня Турецький уряд повідомив офіційних осіб США, що має аудіо- та відеозаписи, які підтверджують, що оглядача Washington Post Джамала Хашоггі убили у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Хто такий Джамал Хашоггі?59-річний саудівський журналіст, який працював у тому числі медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашоггі вимушено покинув батьківщину і переїхав до Вашингтона, де став писати колонки в The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.
Журналіст таємниче зник 2 жовтня.

Останній раз його бачили біля консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, куди він відправився, щоб оформити необхідні для одруження документи. Його наречена чекала на вулиці.