У вівторок вранці, 11 червня, Служба безпеки України заявила про проведення безпекових заходів. Йдеться про огляд територій, помешкань та перевірку громадян.

Дивіться також Важкі бої в Часовому Яру і провокація росіян у Рижівці: як змінилася лінія фронту за тиждень

СБУ вийшла на перевірку столиці

За безпосередньої участі представників Управління держохорони спецслужбовці можуть навідатись на окремі відкриті території, а також у:

  • помешкання та офіси;
  • місця загального користування багатоквартирних будинків;
  • заклади громадського обслуговування.

Працівники СБУ шукають заборонені до обігу предмети. Крім того, здійснюють перевірку громадян, які перебувають на території урядового кварталу.

Під час проведення заходів можливі обмеження проходу та проїзду вулицями Києва, перевірка документів, огляд автомобілів.

Метою заходів є перевірка контрдиверсійного захисту державних об'єктів. Як констатують в СБУ, в умовах війни важливим є посилення безпеки жителів столиці та осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

Заходи відбуваються з урахуванням того, що в країні запроваджено воєнний стан. До них залучені працівники таких структур:

  • Управління державної охорони України;
  • Національна поліція;
  • Військова служба правопорядку ЗСУ;
  • Угруповання сил і засобів оборони Києва.

Силовики здійснюють безпекові заходи в столиці / Фото СБУ

Дивіться також На Харківщині сталася бійка між цивільними та військовими: ТЦК заявляє про напад

Раніше СБУ повідомляла, що у Києві затримали колишню народну депутатку, яка організовувала продаж фіктивних документів про інвалідність. Це дозволяло недоброчесним громадянам ухилятися від мобілізації. Рух "Чесно" припускає, що організаторка – нардепка 8 скликання Ірина Сисоєнко.

Крім того, Служба безпеки України нещодавно арештувала нерухомість дружини колишнього представника "Партії регіонів" на 250 мільйонів гривень. Власне, ймовірно, Інесі Марковій висунули підозру у державній зраді, а також наклали арешт на її комерційну нерухомість, будинок та земельну ділянку в Одесі.