Що відомо про Сергія Шефіра?

Читайте також: Хто такий Сергій Шефір: біографія першого помічника президента Зеленського

Він давній бізнес-партнер і товариш Володимира Зеленського. 54-річний Шефір є сценаристом та продюсером багатьох фільмів, зокрема серіалів "Свати" і "Слуга народу".

Шефір починав свій довгий творчий шлях з ігор КВН, де виступав не тільки як учасник, а й як автор текстів для відомих команд Вищої ліги початку 2000-их років. Писав разом з братом Борисом Шефіром для команд КВН: "Мінськ", "Махачкалинские бродяги", "Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит" (Чемпіон СНД), "95-й квартал", "Збірна ХХ століття", "Збірна ХХI століття". Грав у командах "Криворізька шпана" і "Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит".

Читайте також: Кого Зеленський призначив на ключові посади: список

Восени 1995 року брати Шефіри помітили в Кривому Розі на фестивалі КВН молодого Зеленського та покликали його в команду "Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит". У 2003 році ідейні лідери команди "95 квартал" – брати Шефіри і Зеленський – вирішили створити власну креативну медіакомпанію. Таким чином з'явилася "Студія "Квартал 95".

Сергій Шефір має дружину Ларису та сина Микиту. Про те, що Сергій іде в політику, раніше розповів його брат Борис.


Указ Зеленського про призначення Шефіра першим заступником президента

Зазначимо, що напередодні глава держави Володимир Зеленський призначив очільником Адміністрації Президента свого радника з юридичних питань Андрія Богдана.