Зауважимо, 16 березня Міжнародний суд ООН в Гаазі ухвалив рішення про запровадження заходів щодо Росії у справі про влаштування геноциду в Україні.
Головне Росія напала на Україну: хронологія основних подій
Прокурор МКС відправив Росії запит на зустріч щодо України
Робота прокуратури щодо ситуації в Україні завжди буде здійснюватися відповідно до основоположних принципів Римського статуту. Ми ведемо свою роботу незалежно, неупереджено та сумлінно,
– заявив Хан.
Він наголосив, що хоче взаємодіяти з усіма сторонами конфлікту.
Крім того, додав, що в цьому розслідуванні важливо, аби "Росія брала активну участь".
Так, Хан 28 лютого заявив про намір включити у процес розслідування і нові можливі злочини, що підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду.
Водночас Кремль відкинув слова прокурора про нібито вагомі підстави для справи проти Росії через так звану "спецоперацію" в Україні.
Рішення суду ООН: деталі
Міжнародний суд ООН в Гаазі 16 березня ухвалив рішення про запровадження тимчасових заходів щодо Росії у справі влаштування геноциду в Україні.
Як пояснили у телеграм-каналі Держспецзв'язку, там зобов'язали Росію негайно припинити військові операції, які почалися на території України 24 лютого.
Крім того, окупант має забезпечити, щоб будь-які військові чи регулярні збройні підрозділи, а також інші організації чи особи, які контролюються Росією, не вживали кроків щодо продовження військових дій.
Зверніть увагу – Євросоюз затвердив 4 пакет санкцій проти Росії: дивіться відео