Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков. На його думку, немає значення, чи справді перед сном Путін шкодує, що почав цю війну. У будь-якому разі для нього – це початок кінця.

Вас може зацікавити Суцільне приниження: чому Путін втрачає вплив на своїх колишніх сателітів і союзників

Змінити вже нічого не вдасться

Щонайменше з 2019 року Владімір Путін планував повномасштабне вторгнення в Україну. Очевидно, результатів, які на полі бою є зараз, не просто не планували, але й не розглядали взагалі.

На публіці він не може сказати, що шкодує про це рішення, інакше – йому кінець. Але думаю, він розуміє, що "вляпався" по повній. Він "вляпався" в історію, яка, найімовірніше, його й поховає,
– зазначив Геннадій Гудков.

Насправді не має великого значення, чи шкодує диктатор про війну в Україні. Так чи інакше він нічого уже не може змінити.

"Війна закінчиться постидною поразкою. Сподіваюсь, і крахом режиму та усуненням Путіна від влади зі всіма наслідками", – сказав політик.

Крім того, якась "раптова" смерть Владіміра Путіна не є найкращим розвитком подій. Навпаки – було б чудово, якби він дожив до Гааги та власного затримання.

Геннадій Гудков припустив, чи шкодує Путін про війну в Україні: дивитись відео

Міжнародна спільнота вимагає покарання для Путіна

  • Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок закликала африканські країни заарештувати Владіміра Путіна. Річ у тім, що у серпні диктатор може відвідати саміт глав-держав БРІКС, який відбудеться у ПАР. Ордер Міжнародного кримінального суду постановив, що Путіна необхідно заарештувати. Однак є велика ймовірність, що він злякається та не вийде за межі свого бункера.
  • Після чергового масованого обстрілу України 29 травня в ЄС речниця зовнішньополітичної служби ЄС Набіла Массралі запевнила, що Путіна та військово-політичне керівництво країни буде притягнене до відповідальності. На терористів чекатиме Гаазький трибунал.
  • Зауважимо також, що у Головному управлінні розвідки заявили, що затримання російського диктатора – це ціль №1 для українських спецслужб. Про його ліквідацію не йдеться, оскільки Путін має відповісти за свої злочини.