Якщо виявлять, що громадський транспорт переобладнаний з вантажного на пасажирський, то власнику доведеться сплатити штраф 17 тисяч гривень та ще й залишиться без дозволу на роботу.
Читайте також: На Миколаївщині сталася жахлива ДТП, багато загиблих: фото з місця аварії
"У більшості це залежить не від водіїв, а від якості доріг, мітки на них та дорожніх знаків. Я завжди звертаю увагу на чому я їду і хто за кермом", – сказав пасажир маршрутки Богдан.
Штрафуватимуть в першу чергу тих, у кого транспортні засоби будуть у неналежному стані або будуть проблеми з ліцензіями.
Намагаюся їздити поїздами, але вони рідко ходять, тому їжджу маршрутками. Страшно, коли водій не дотримується правил дорожнього руху. В основному я користуюся послугами однієї компанії, якій довіряю,
– розповіла пасажирка маршрутки Альона.
Лише за останні три місяці правоохоронці виявили майже 30 тисяч порушень правил руху та перевезення пасажирів. А зі 187 тисяч перевірених маршруток – три тисячі виявилися несправними. Однак, експерти, до погроз чиновників ставляться скептично. Кажуть, що штрафувати та перевіряти обіцяють щоразу після серйозної аварії.
Ніхто ж не заважав ці штрафи накладати. І вони не накладали чомусь, а відповідь на це - це тотальна корупція у цій сфері. Крім того велика проблема - це старий парк всіх цих перевізників, це питання митного контролю і юридично-технічне. Вже декілька років не впроваджується автоматична система фіксації правопорушень,
– сказав правник Лаврентій Царук.
Нагадаємо, у Миколаївській області вранці 20 липня внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю вантажівки та мікроавтобусу загинули п’ятеро осіб, та ще понад десяток госпіталізовані.