Як повідомили у Сухопутних військах, росіяни не полишають спроби прорвати оборону та захопити Бахмут. Окупанти зосередили основні зусилля на захопленні Бахмута та його оточенні.

Дивіться також Битва триває, – Сирський розкрив особливості оборони Бахмута

Росіяни намагаються оточити Бахмут

У повідомленні йдеться, що бої ідуть навколо самого міста та на його околицях.

У ході роботи командувач Східного угрупування військ генерал-полковник Олександр Сирський перевірив стан справ у підпорядкованих підрозділах, заслухав командирів підрозділів щодо проблемних питань, надав допомогу у їх вирішенні та підтримав військовослужбовців, які мужньо відбивають атаки ворога,
– повідомили військові.

Крім того, Сирський подякував всім захисникам, "відзначивши їх надзвичайну стійкість та героїзм та нагородив кращих захисників цінними подарунками".

Сирський побував у Бахмуті / Фото Сухопутні війська

Яка ситуація під Бахмутом

  • Українські військові вже кілька місяців утримують оборону навколо Бахмута від нападів російських військ, які не можуть прорвати нашу оборону. У боях росіяни зазнають значних втрат.
  • Росія кидає в бій значні резерви, але їх швидко втрачає. За добу під Бахмутом Росія може втратити до сотні військових. Наразі Сили оборони утримують місто, попри численні атаки російських військ.
  • За словами керівника ГУР МО Кирилом Будановим, Україна не має права відступати з Бахмута. Він пояснив, що утримання міста має велике значення для України.
  • Буданов зауважив, що українські військові під Бахмутом виснажують окупантів і захищають свою територію, яку не можна оцінювати у контексті доцільності її збереження чи передачі.
  • Також зазначимо, що 23 лютого розвідка Міноборони Великої Британії інформувала, що впродовж останніх 48 годин тривають важкі бої в районі Бахмута, де українські сили зберігають шляхи постачання відкритими на захід, попри повзуче оточення Росії протягом останніх шести тижнів.