До оборони Бахмута наші захисники готувались завчасно. Тому ворогу не вдасться захопити місто. Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

Важливо Сержант розповів, чого бракує ЗСУ, щоб відтіснити ворога від Бахмута й Вугледара

Особливості оборони Бахмута

Бахмутський район та саме місто нами готувались до оборони завчасно. Ця місцевість має певні особливості рельєфу. Місто оточене панівними висотами та пагорбами, які самі по собі є перешкодою для ворога,
– розповів Сирський.

За його словами, продумана система інженерних загороджень у поєднанні з природним ландшафтом перетворили Бахмутський район на справжню неприступну фортецю, біля стін якої знайшла смерть не одна тисяча російських ворогів.

"Ми використовуємо всі можливості – як інженерні, так і природні, щоб знищувати найкращі підрозділи противника. Битва триває", – наголосив генерал-полковник.

Яка нині ситуація у Бахмуті

  • Щодо відходу ЗСУ від Бахмута військовий експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко заявив, що все залежить від ситуації, яка складається на полі бою. Рішення ухвалюється зважаючи на те, як вона складається та розвивається. Вочевидь, якби ситуація була надскладною, наприклад, як у Сєвєродонецьку, воно було б прийняте.
  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що за останній тиждень загарбники кинули усі сили, щоб прорвати оборону та оточити Бахмут.
  • У Генеральному штабі ЗСУ наголосили, що в бойових діях у районі Бахмута фіксують повну відсутність координації та взаємодії між російськими військовими та найманцями з ПВК "Вагнера".
  • До речі, у 93 окремій механізованій бригаді Холодний Яр опублікували фоторепортаж із Бахмута. Українські захисники продовжують обороняти місто, яке з землею рівняють вороги.