Таку думку 24 Каналу висловив колишній працівник зовнішньої розвідки КДБ Сергій Зеленько. За його словами, ватажок вагнерівців Євгєній Пригожин уже зрозумів це.

До теми У Зеленського назвали ключові досягнення ЗСУ за час оборони Бахмута

"У Бахмуті в нас з'явився чудовий шанс зробити для Путіна той Сталінград, яким він став для Гітлера", – сказав Зеленько.

Бахмут може стати пасткою для Путіна, як Сталінград – для Гітлера: дивіться відео

Як і Сталінград, Бахмут видається практично захопленим. Але фланги російської армії постійно відсовуються, тому окупанти можуть опинитись у "кліщах", якщо не встигнуть вчасно вийти.

Чому вагнерівці зазнали поразки під Бахмутом

"Вагнерівську операцію ніколи не планували як війну в полі проти регулярної армії. Їхній основний театр воєнних дій у Сирії, Азії, Африці, Південній Америці. Вони контролювали родовища золота, нафтопромисли, якісь стратегічні об'єкти", – зазначив колишній розвідник.

Зеленько додав, що з вагнерівців витиснули все, що можна було. Подальше використання їх у війні проти України означатиме те саме, що "помножити на нуль". Пригожин одразу це зрозумів.

Ситуація під Бахмутом: коротко

  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що вагнерівці залишили передмістя Бахмута, але досі перебувають у самому місті. Їх замінили на армійські регулярні загони.
  • Натепер ЗСУ контролюють околиці Бахмута в південно-західній частині в районі "Літак". Ворог з артилерії намагається зупинити наше просування по флангах.
  • У Нацгвардії зазначили, що українські військові продовжують розвивати успіхи на флангах Бахмута. Захисники намагаються виявити та знищити живу силу й техніку противника.