Про це 24 Каналу розповів керівник підрозділу військової розвідки TERRA Микола Волохов. За його словами, російські загарбники постійно намагаються створювати тиск на позиції українських підрозділів. Та потім окупантам стає дуже боляче.

До теми Росіяни намагаються відрізати шляхи сполучення Бахмута з іншими містами Донбасу

Постійно надсилаємо 155-міліметрові "подарунки" для окупантів

Як зазначив Волохов, буквально вчора, 31 січня, сталася ситуація, коли потрібно було підняти усі 4 розрахунки в бій. Вдалося зафіксувати ворожий міномет. А останнє, що побачила група окупантів – 155-міліметровий снаряд, який прилетів влучно в ціль.

В окупантів є хибна надія, що вони таки зможуть прорвати оборону в Бахмуті. Тому й постійно закидають вперед різних мобілізованих та зеків. Однак українські військові продовжують знищувати загарбників.

Всі, хто тут, вірять, що Бахмут як стояв, так і буде стояти. Бачимо постійні спроби ворога кидати на нас зеків з мобілізованими. Але в нас на передньому краї стоять найкращі. Все це бачимо, та й артилерія все бачить і застосовує "санкції",
– наголосив Волохов.

Як працює аеророзвідка в Бахмуті: дивіться відео

Яка ситуація в Бахмуті: останні новини

  • Нещодавно на підступах до Бахмута українські прикордонники перетворили укриття окупантів на братську могилу. Вони влучили туди із мінометів.
  • Як зазначив речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий, загарбники не змогли перекрити трасу на Бахмут. Зараз туди є можливість постачати усе необхідне для військових.
  • Журналіст "Донбас.Реалії" Олександр Демченко зазначив, що російські окупанти зараз намагаються відрізати шляхи сполучення Бахмута з іншими містами Донбасу