В оперативному командуванні "Південь" розповіли, що російські окупанти не можуть ефективно маневрувати на суші, тож намагаються тиснути з повітря. Зокрема, 2 липня вони атакували Одещину. Ракета поцілила у господарчу будівлю прибережної бази відпочинку. На щастя, цього разу масштабних руйнувань та жертв не було.

Цікаво Насправді це не Донбас, – у МВС озвучили ключову ціль Росії у війні проти України

В Чорному морі стало більше кораблів з ракетами на борту

В корабельному угрупованні ворожого чорноморського флоту трапилися кількісно-якісні зміни. Станом на 2 липня там перебувають 3 ракетоносці. На бортах суден є 24 крилаті ракети.

Окрім цього, у Чорному морі перебувають 2 великі десантні кораблі. Однак море несе не лише загрозу ракетних ударів, адже в ньому досі перебувають ворожі міни. Тому мирні жителі можуть підірватися на них як у прибережних водах, так і на деяких ділянках узбережжя.

Зокрема, на Одещині такий інцидент трапився з двома чоловіками. На жаль, один з плавців загинув, а другий – зазнав поранень та контузії.

Не нехтуйте правилами дій при повітряних тривогах, попередженнями та заборонами, які в першу чергу спрямовані на збереження ваших життів,
– наголосили в ОК "Південь".

Також захисники закликали українців бути пильними та свідомими й довіряти силам оборони та лише правдивим джерелам інформації

Дивіться звернення представника оперативного командування "Південь":

Зауважте Чорне море для окупантів перетвориться на "мертве", – Братчук пригрозив російським десантникам

Коротко про ситуацію в Чорному морі

Буде цікаво – Пентагон підтвердив втечу окупантів зі Зміїного: дивіться відео