Армія ворога мріє реалізувати бодай якісь плани Владіміра Путіна – хоча б вийти на адміністративний кордон Донецької та Луганської областей. Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Владислав Селезньов. Він зазначив, що українська армія зараз на цих ділянках фронту перебуває в обороні.

Зверніть увагу Наступ не вдався: ЗСУ вже вдруге "попустили" окупантів у Вугледарі

Армія має отримати резерв на 4 тижні

На думку полковника ЗСУ, очевидно, щоб стався український контрнаступ, ми повинні отримати достатню кількість ресурсів, Для того, щоб його не тільки розпочати, але й ефективно провести та вийти на визначенні рубежі та позиції і звільнити територію України.

Звісно, щоб ця військова операція була найбільш ефективною, українська армія має отримати ресурси та резерви щонайменше на 4 тижні активних бойових дій – боєприпаси, пальне та інші складові військової логістики,
– наголосив Селезньов.

Він підкреслив, якби ми все це мали, то контрнаступ би вже тривав.

Полковник ЗСУ назвав умови для контрнаступу: дивіться відео

ЗСУ ефективно знищує ворогів

Полковник ЗСУ вважає, що Путін намагається скористатися цією "нагодою" і атакує, де тільки може.

Путін – символіст, і йому потрібно буде звітувати 24 лютого 2023 року, а що ж було зроблено протягом року "триденної кампанії" так званої спеціальної військової операції. Тому і кидають путінські генерали щодня у топку війни нові партії російських "чмобіків". І вони швидко перетворюються на попіл,
– зауважив він.

За його словами ворог має не так багато територіальних надбань. Але тут мовиться не про недолугість путінської армії, а про мужність, героїзм, звитягу українських воїнів.

"Вони, навіть знаходячись на оборонних позиціях проти сил ворога, що переважають, все одно ці позиції тримають, ефективно знищують окупантів. І щоденне зведення генерального штабу щодо втрат путінської армії є тому яскравим свідченням", – резюмував Владислав Селезньов.

Що відбувається на фронті: важливе

  • Ситуація на Бахмутському напрямку залишається вкрай напруженою. Військовослужбовець ЗСУ Євген Фірсов повідомив, що російські військові продовжують йти у наступ, попри шалену кількість загиблих. В атаку вони йдуть, без перебільшення, по горах своїх трупів.
  • На Донеччині точаться запеклі бої. Водночас у розвідці Великої Британії зауважили, що в цій області ворог може спробувати розвинути нове просування. Втім, оперативного прориву може не статися.
  • Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий зазначив, що росіяни намагаються по всій лінії фронту знайти слабке місце і виснажити нашу оборону для того, щоб захопити цілком Донецьку і Луганську область – це їхня головна мета і вона не змінюється. А також зберегти так званий "коридор" у Крим і сказати, що це нібито і було пріоритетними завданнями.
  • Журналіст "Донбас Реалії" Олександр Демченко наголосив, що біля Вугледару дуже важка ситуація. Російські війська намагаються наступати на місто з двох боків – з півдня та зі сходу. Воно стало таким собі опорним пунктом. Адже навколо степ, тож місто перетворилося на залізобетонні конструкції з житлових будинків. Це досить зручне місце для оборони.