Про це 24 Каналу розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, зауваживши, що Росія вже зазнала поразки на Півночі України. Згодом вони тікали з Харківщини, а потім – з правобережжя Херсонщини.

Дивіться також Найбільш недооцінене військо: чому Україна опустилася на 18 місце найсильніших армій світу

Ніякого дипломатичного врегулювання війни не буде

Як наголосив Коваленко, за цей час Росія зазнала багато колосальних репутаційних ударів. Але це не змусило їх відмовитися від своїх планів.

Навіть якщо вони втратять контроль над лівобережжям Херсонщини чи над частиною Запорізької області; навіть якщо залишаться без Керченського мосту; навіть якщо в Санкт-Петербурзі постійно щось вибухатиме, вони все одно не відмовляться від своїх планів. Це треба давно зрозуміти. Жодна поразка не змусить їх покинути свої амбіції щодо захоплення України,
– зазначив Коваленко.

Важливо відсунути росіян до кордонів 1991 року. Але навіть тоді вони будуть мобілізовувати своє населення. Тому ні про яке дипломатичне врегулювання війни тут не йдеться. Єдиний варіант – повне знищення окупантів. Але для цього потрібна відповідна допомога від міжнародних партнерів. На жаль, поки що вони не дають достатньо озброєння, аби швидко здійснити ці цілі.

Ситуація на фронті: коротко

  • З початку повномасштабної війни Росія вже втратила понад 382 тисячі особового складу. Також українські військові знищили 6280 ворожих танків, 11671 бойових броньованих машин, 9097 артилерійських систем, 972 РСЗВ, 660 засобів ППО, 331 літак тощо.
  • За 27 грудня українські військові знищили аж 26 одиниць ворожої техніки на Таврійському напрямку. Також вдалося ліквідувати три склади боєприпасів. Там перебували майже 200 безпілотників різних типів.
  • Також 14 січня наші захисники влучили у російський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50. Сталося це над акваторією Азовського моря.