Таку думку 24 Каналу висловив волонтер та блогер Микола Осиченко, зазначивши, що в Нахімовському училищі буде навчатися молодь з Маріуполя. А також до закладу будуть вступати молоді люди з окупованих територій.

До теми Поділили все: 4 структури ведуть боротьбу за прибутки у Маріуполі

Будуть навчатися набагато більше людей

Зараз окупанти дуже швидкими темпами будують споруду училища.

Хотів би бачити, щоб вони так само швидко будували житло для мирних людей,
– зазначив волонтер.

Нахімовське училище будують в гарному місці – безпосередньо біля моря, у величезному Приморському парку.

Водночас вже зараз на базі так званої морської академії готують офіцерів для військово-морських сил Росії. Коли ж буде побудовано училище, там буде навчатися набагато більше людей, ніж зараз.

"Мені шкода, що нашій молоді, яка навчатиметься там, будуть промивати мізки. Коли у 2022 році відбувався штурм Маріуполя, то в атаку йшли спочатку місцеві жителі, з яких складались військові корпуси так званих "ДНР" та "ЛНР". А вже потім – кадирівці, військові Росії тощо", – наголосив Микола Осиченко.

Що відбувається в Маріуполі

  • В тимчасово окупованому місті готуються до так званих президентських виборів в Росії. Зокрема в Маріуполі триває збір підписів на підтримку Владіміра Путіна. Окупанти встановлюють пункти збору підписів у місцях, де є велике скупчення людей, зокрема в супермаркетах.
  • За словами радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенко, людей хапають з черг до кас та змушують ставити підписи. Відмова означає, що людина не підтримує Путіна, а за це чекає покарання від "репресивної машини ФСБ".
  • Крім того, в школах міста проводиться активна агітаційна робота серед дітей на підтримку Путіна. Так, у школі "Нєвськая", яку побудували окупанти, провели цикл лекцій щодо "дітей Путіна". Йдеться не про справжніх дітей очільника Кремля, а про пропагандистську організацію для неповнолітніх на кшталт "Юнармії" або "Двіженіє пєрвих".
  • Також окупанти заохочують громадян Росії переїжджати до Маріуполя. Їм пропонують у місті роботу з високою заробітною платнею, а також дешеву іпотеку та вигідні умови кредитування: 2% з майже нульовим внеском.