Згадаємо, що евакуація українських воїнів з "Азовсталі" відбулася в ніч з 16 на 17 травня 2022 року. Разом з військовими на території заводу переховувались цивільні громадяни нашої держави.
Читайте також Садисту Мангушеву прострелили голову: раніше він приніс на концерт череп захисника "Азовсталі"
Що залишилось від заводу
Відомо, що до початку широкомасштабної війни "Азовсталь" був сучасним металургійним комбінатом, що за рівнем доходу посідав третє місце за прибутком серед усіх металургійних заводів України. За рік підприємство могло виготовити близько 6 мільйонів чавуну, 7 мільйонів сталі та 4,5 мільйона прокату.
Весною цей комбінат перетворився на руїни через дії російських загарбників. Не зупиняло окупантів під час атак навіть те, що на території заводу перебували діти.
Зруйнований комбінат "Азовсталь": дивіться відео Федосюка
Слід сказати, що коли саме було зняті ці відео достеменно невідомо, проте зараз вони активно поширюються мережею. Їхнім автором є військовослужбовець полку "Азов", на ім'я Арсеній Федосюк. Народився чоловік у містечку Біла Церква на Київщині та від 2014 року брав активну участь в боротьбі за українську незалежність.
Український захисник зняв зруйнований завод "Азовсталь": переглядайте ролик від Федосюка
Захисники Маріуполя: останні новини
- У Києві 4 лютого попрощались з воїном Олексієм Кісілішиним, який мав позивний "Лев". Він воював у полку "Азов" ще з 2014 року та був одним з військових, які боронились Маріуполь на Донеччині.
- Також 31 січня свій день народження відзначив легендарний командир морських піхотинців з Азовсталі. Йдеться про виконувача обов'язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергія Волинського, який мав позивний "Волина". Йому виповнився 31 рік.
- Окрім того, згадаємо, що не так давно Україні вдалось домовитись з компанією, яка володіє такими соціальними мережами як фейсбук та інстаграм. Власне, тепер корпорація не банить користувачів, які згадують про полк "Азов" у своїх дописах.