Про це 24 Каналу розповів російський опозиціонер, письменник, публіцист, громадський діяч Ростислав Мурзагулов, зауваживши, що Путін не хоче приїздити на місця, де є реальні проблеми. Йому значно комфортніше уникати будь-яких незручностей.

Дивіться також Росіяни рвуться до Часового Яру та Уманського: як змінилася лінія фронту за тиждень

Путін живе у вигаданому світі

Як наголосив Мурзагулов, коли стався теракт у "Крокусі", кортеж Путіна проїжджав повз торговий центр. Диктатор мав би перебувати на місці подій. Але він не хоче цього робити.

Це страх. Він не хоче бути там, де є реальні проблеми. Він – патологічний боягуз. Путін розуміє, що рано чи пізно люди зрозуміють, що він у всьому винуватий. І це добре для нього не закінчиться. Йому страшно їхати туди, де є наслідки руйнівної діяльності,
– сказав Мурзагулов.

Путіну значно приємніше жити у вигаданому світі, де він "вєлікій" і у нього все добре. Основна проблема, що у такому випадку до нього важко добратися.

Йому приємніше жити у вигаданому світі. Тут є один недолік. До нього доволі тяжко пробратися, умовно, якійсь групі з громадян Таджикистану,
– зауважив Мурзагулов.

Ситуація в Росії: коротко

  • 5 квітня у місті Орськ прорвало дамбу, через що сталося затоплення. Внаслідок цього підтопення зафіксували також в російському Оренбурзі. Загалом в регіоні підтоплено понад 10 тисяч будинків та понад 13 тисяч присадибних ділянок. Детальніше читайте в хронології 24 Каналу.
  • Зараз припускають, що прорив греблі стався через різке танення снігу та підвищення рівня води в річці Урал і одному з місцевих водосховищ. Місцева влада почала евакуацію.
  • В мережі вже опублікували супутникові знімки наслідків затоплення в Оренбурзькій області. Паралельно в російському Орську активізувалися мародери.