Також з міста Василівка Запорізької області ворог перекинув особовий склад та військову техніку ближче до Мелітополя. Про це 24 Каналу повідомив кореспондент із Запоріжжя.

Зверніть увагу Росіянам невигідно утримувати Мелітополь: чим він небезпечний для окупантів

Споруджують укріпрайон

З Василівки, за повідомленням місцевих жителів, раптом знялися та виїхали колоною особовий склад і понад 50 одиниць техніки. Вони пересунулись в селище Веселе Мелітопольського району.

В цьому селищі окупанти споруджують укріпрайон, риють окопи. Скоріше за все туди будуть підтягувати війська,
– зазначив кореспондент.

Одночасно росіяни оголюють передню лінію свого фронту.

"Що вони мають на увазі, невідомо", – зауважив він.

Також з селища Пришиб біля Михайлівки Василівського району виїхали російські війська.

"Вони спрямували невідомо куди, напевно, також для зміцнення якихось захисних позицій", – розповів він.

Ситуація у Запорізькій області: важливе

  • Неподалік від міста Мелітополь пролунав потужний вибух. Це сталося між селищем Мирний та Північним, що у Мелітопольському районі. Після цього в окупантів розпочалася паніка. Оскільки прилетіло за розташуванням загарбників.
  • ЗСУ продовжують бити по позиціях російських загарбників на окупованій території Запорізької області. Цього разу вибухнула військова техніка, яку ворог тримав поблизу аеропорту Бердянська.
  • Російські війська у перший день нового року атакували місто Оріхів у Запорізькій області. Через російську атаку є жертва та постраждалі.
  • Речниця оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк зазначила, що росіяни можуть готуватися до відступу на Запорізькому напрямку. Це цілком ймовірно та цілком розумно у їхній ситуації, адже є найкращим виходом.