Про це він розповів народному депутату Сергію Лещенко в присутності журналістів, передає УНІАН.
Так, український політик зауважив, що дипломат дав дуже контроверсійне інтерв’ю.
На це Райхель відповів: "Я знаю".
Лещенко додав, що разом з іншими політиками було прийнято рішення, що краще підтримувати діалог, аніж бойкотувати відносини з посольством.
Також нардеп передав послу заяву міжфракційної групи "Європейські оптимісти" від 31 грудня 2016 року щодо "болісних компромісів", яка стосувалася статті бізнесмена Віктора Пінчука в американському виданні The Wall Street Journal.
Відтак, Райхель погодився, що краще мати змогу підтримувати добрі стосунки.
Крім того, Лещенко сказав, що наприкінці 1980-х років німецькі партії по-справжньому могли брати участь у виборчих кампаніях, але за поточною ситуацією на Донбасі українські партії не можуть брати участь у виборах, а українські ЗМІ не можуть висвітлювати такі вибори.
"Так… Я погоджуюся з вами, що саме такою є ситуація сьогодні. Про що я говорю, стосується того, як створити умови…", – заявив Райхель, маючи на увазі необхідні умови для проведення виборів на Донбасі.
Читайте також: Публічно сказав дурню, хай тепер публічно вибачиться, – волонтер про заяву посла Німеччини
Нагадаємо, раніше посол Німеччини в Україні Ернст Райхель заявив, що провести вибори на окупованому Донбасі можна і за присутності російських військ.
У відповідь низка депутатів Верховної Ради закликали бойкотувати запрошення на урочистий прийом від німецького посла з нагоди відзначення 25-річчя з дня відкриття посольства Німеччини в Україні.